İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Tom Hiddleston Loki Tarihi Dersi Veriyor

Tom Hiddleston Loki Tarihi Dersi Veriyor

Tom Hiddleston Loki Tarihi Dersi Veriyor
Tom Hiddleston Loki  Tarihi Dersi Veriyor
Tom Hiddleston Loki Tarihi Dersi Veriyor

Tanıtım kampanyasının bir parçası olarak Marvel, Disney Plus’ın çok beklenen dizisi Loki için başrol oyuncusu Tom Hiddleston hayranlarını ana karakterin MCU geçmişini yakalamaya çalıştığı yeni bir video yayınladı . İşin püf noktası, bunu yapmak için sadece 30 saniyesine sahip olmasıdır, ancak elbette Yaramazlık Tanrısı herhangi bir kurala uymaz.

Hiddleston saat başı ve Loki’nin 2011’de Thor’daki ilk tanıtımından itibaren başlıyor . Çizgi romanlardan MCU’ya yeni bir süper kahraman ve anti-kahraman erkek kardeşini tanıtan üçüncü Marvel filmiydi. Geçtiğimiz on yılda hayranlar, taraf seçemeyen ve bağlılığını sürekli değiştiren Loki ile aşk-nefret ilişkisi kurdu.

Loki’nin tarihinin ana olay noktalarına odaklanan Hiddleston, hayranlarına ne kadar ileri gittiğini hatırlatmakta iyi bir iş çıkarıyor. “Gerçek babası” olmayan babası Odin, Thor’un kral olmasını istediğinde başlangıçtan bahsediyor, ki bu açıkça Loki ile pek uyuşmuyor. Thor’un taç giyme törenini sabote etmek için Jotunheim’daki Frost Giants’ın yöneticisi olan biyolojik babası Laufey’den yardım alır. Gök Tanrısı çıldırır, intikam almaya çalışır ve Dünya’ya sürülür, Tanrı Yaramazını Asgard’da uğursuz büyüsünü yapması için bırakır.

Video daha sonra Hiddleston’ın Loki’nin geçmişinden pek çok bilgiyi olabildiğince çabuk ifşa etmesiyle devam ediyor. SHIELD’den Tesseract’ı çalmaktan, kız kardeşi Hela Odinsdottir’i yenmeye kadar, Loki’nin Thanos’un elinde öldüğüne kadar, Avengers’ın kurtarmak için zamanında geri döndüğü 2012’de ortaya çıkması için sadece “önceki bir versiyonu” için dünya. Söylemeye gerek yok, klip bir ağız dolusu. Zaman tükenirken Hiddleston, Loki’nin en iyi yaptığı şeyi yapar ve hile yapar. Saati iki saniye kala durdurarak, hikayeyi Thanos’un yenilgisi ile tamamlar ve Loki, zaman çizelgesinin güvenli kalmasını sağlamakla görevli organizasyon olan Zaman Değişimi Otoritesinde bir iş bulur.

Hayranlar, Avengers: Infinity War’un ilk birkaç dakikasında Loki’nin öldüğünü gördüler , ancak karakterin alternatif bir versiyonu Avengers: Endgame’de ortaya çıkıyor , Tesseract’ı çalıyor ve bunun için koşuyor. Loki’nin bu versiyonu, TVA’ya dahil olurken gelecek dizide hayranlarının izleyeceği kişidir. Önceki Loki römork ve klipleri zaten o yüzden akıllıca kırdığı zaman çizelgesi düzeltmek için TVA tarafından kullanılacağını temizlemek yaptık.

Görünüşe göre Tom Hiddleston, Loki’nin başrol oyuncusu Owen Wilson’a MCU’da bir hızlandırılmış kurs sunarak yaklaşan Disney Plus serisine hazırlanmasına yardım ettiğinden, karakterinin tarihi hakkında bir ders verebilir . MCU haberlerinde akıcı olmayan Wilson, geçmiş röportajlarında rolüyle ilgili herhangi bir çizgi roman araştırması yapmadığını ortaya koydu. Bunun yerine, yardım için Tom Hiddleston döndü ve birkaç gün süren oturumlardan “Loki dersleri” olarak bahsetti. Tom Hiddleston, Wilson’a Loki dizisine yol açan olayları anlamasına ve bunlardan haberdar olmasına yardımcı olmak için eski MCU filmlerinden önemli klipler göstermeye devam etti .

Loki , 9 Haziran 2021’de Disney Plus’ta Yayınlanacak.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap