1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Spotify Greenroom’u Başlattı, Ünlü Clubhouse’ı Aldı

Spotify Greenroom’u Başlattı, Ünlü Clubhouse’ı Aldı

Spotify Greenroom'u Başlattı, Ünlü Clubhouse'ı Aldı

İken Clubhouse gülünç popüler başardı ve Android hem de iOS üzerinde şu anda hazır, aynı zamanda ilham veya bir çok etkilemek için yönetilen kendi sürümlerini başlatmak için diğer hizmetler Clubhouse ne yaptığını ve şimdi Spotify kat katıldı ve tanıttı onların Greenroom adlı kendi Clubhouse benzeri bir deneyim.

Ancak, Clubhouse’dan farklı olarak Spotify, sıfırdan bir şey getirmiyor; Spotify, spor odaklı Locker Room uygulamasının arkasındaki ünlü yaratıcılar Betty Labs’ı fiilen beraat ettirdi ve o zamandan beri Spotify, Locker Room’u şu anda resmi olarak Greenroom olarak bilinen şeye dönüştürmek için çok çalıştı. Hem iOS hem de Android’de mevcuttur ve 135’den fazla pazardan erişilebilir.

Spotify Greenroom, Clubhouse’a Zorlayıcı Bir Bakış Ama Gerekli miydi?
Clubhouse gibi Spotify Greenroom da size canlı bir ses deneyimi sunar ve kullanıcılar canlı oda sohbetine ev sahipliği yapma veya katılma olanağına sahip olur. Mevcut Spotify kimlik bilgilerinizi kullanarak Greemroom’a katılmak mümkündür. Spotify ayrıca konuşmaları kaydetme özelliğini de içeriyor. Kullanıcıların istedikleri zaman katılımcıları sınırlayabilmelerini sağlayan sohbet kontrolleri de vardır.

Şu anda Spotify Greenroom bir gruba katılmanıza, yaklaşan odaları aramanıza, bir odaya katılmanıza ve odalar oluşturmanıza olanak tanır. Ancak Spotify, formatı geliştirmeye ve bu platforma yeni özellikler ve herkesin tartışabileceği daha fazla konu getirmeye devam edeceğine söz verdi.

Hizmeti kullanmaya başlamak için ekstra teşvik arıyorsanız, şirket ayrıca canlı ses yaratıcılarının çalışmalarından para kazanmalarına yardımcı olacak bir Yaratıcı Fonu başlatıyor. Kaydolduktan sonra, yaşam içeriği tüketiminize ve odalarınıza kaç kişinin geldiğine bağlı olarak ödemeler yapılacaktır. Böylece dinleyici tabanınızı büyütmek için gelirinizde de bir büyüme göreceksiniz.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap