İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Sonunda The Witcher 2. sezonunun ilk fragmanı geldi

Sonunda The Witcher 2. sezonunun ilk fragmanı geldi

Sonunda The Witcher 2. sezonunun ilk fragmanı geldi

Prodüksiyonu salgın nedeniyle ertelendiğinden, Netflix’in The Witcher uyarlamasının gelecek sezonuna bir göz atmayı sabırsızlıkla bekliyorduk . Pekala, bugün dualarımız nihayet cevaplandı – Netflix’in Geeked Week programında gösterilen son derece kısa bir teaser’ın sinir bozucu biçiminde de olsa.

Evet işte bu.

Çoğunlukla 2. sezonun odak noktası olacak olan Ciri merkezli, hızlı bir görüntü patlaması. Konuştuğumuz gibi, şovmen Lauren Hissrich’e göre gösteri görünüşe göre “yapım sonrasının derinliklerinde”. Ne yazık ki, hiçbir çıkış tarihi onaylanmadı ve görünüşe göre şimdi bir süre beklememiz gerekebilir.


Ama hey, bu bir şey. Birbiriyle ilgisiz resimlerden oluşan bu koleksiyondan herhangi bir somut bilgi toplamak zor, ancak birkaç cesaret verici ayrıntı var. Daha yaşlı, kendinden emin görünen bir Ciri’nin kılıç sanatı konusunda eğitildiğini görüyoruz.

Ayrıca bir hançer, duvardaki bir çatlaktan içeri kar savrulan antik görünümlü bir mağara, kırmızı kemikli ürkütücü bir iskelet, kasvetli bir lağım, yeni ve geliştirilmiş Nilfgaard zırhı ve son olarak gösterinin logosu var.
Geralt yok, Yennefer yok; sadece bir sürü Ciri. Bu mantıklı, çünkü ilk sezondaki olaylardan sonra hikayenin merkezinde yer alıyor . Ama yine de Henry Cavill’in kılıç salladığını görmek güzel olurdu. Ya da küvette uzanmak. Bir saniyeliğine bile. Lütfen?

The Witcher 2. sezonu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu ana kadar bildiğimiz her şey burada . Umarız Netflix yakında bir çıkış tarihi açıklar.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap