1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Salma Hayek, Marvel’s Eternals İçin Seçildi

Salma Hayek, Marvel’s Eternals İçin Seçildi

Hayek, marvel’s Eternals filminde yer almak aklımdan hiç geçmedi,” dedi aktris Salma Hayek Variety’ye verdiği yeni röportajda. “Sanırım o teknenin denize açıldığını düşündüm ve bu tam bir şok oldu.”
Hayek, marvel’s Eternals rolünü, siyasete ara verme kararını, Hitman’s Wife’s Bodyguard’daki başrolünü ve COVID-19 ile hayatı tehdit eden maçını da kapsayan bir makalede anlattı. 54 yaşındaki Meksikalı bir kadın olarak aksiyon kahramanı olmanın ne kadar zor olduğundan ve adlığı rolün bilgisini “aylarca” kendine saklaması gerektiği hakkında konuştu.

Hayek, “Bir aksiyon kahramanı olmak, Meksikalı olmak, bir kadın ve benim yaşımda, beni kandırıyorlar gibi hissettim.” dedi.

Salma Hayek, Marvel's Eternals İçin Seçildi
Salma Hayek, Marvel’s Eternals İçin Seçildi

Hayek, dünya üzerindeki Eterans topluluğu için üstün güce, dayanıklılığa ve hıza sahip ruhani bir lider olan Ajak rolünü üstlenecek. Ajak yaşlanmaz ve Asgardlılardan bile çok önce mevcut olan eski bir varlık ırkı olan Göksellerle iletişim kurabilir. Karakter ilk olarak 1976 yılında Jack Kirby tarafından yaratıldı. Hayek, karakterinin adını “bildiğini” ancak başlangıçta çizgi romanlara bakmadığını söylüyor.
“Çizgi romanlara baktığımda, bir erkektim.” dedi.

Marvel’s Eternals, MCU’nun 4. Çoğu MCU filminden “çok farklı bir şekilde çekildi”, pratik konumlara büyük önem verildi. Hayek, Marvel’ın film prodüksiyon başkan yardımcısı Victoria Alonso’ya övgüde bulundu, oyuncu kadrosuna verdiği destekten dolayı “bu kadını daha fazla sevemeyeceğini” söyledi.

“İnsanlar beni gördüklerinde, sadece kızları, azınlıkları ve hatta kısa insanları değil — herhangi birini — bir şeyler olabilecek gibi görünmese bile, her şeyin olabileceğini düşünmelerini istiyorum. Ama bunun sizlerin çok acı çekmeye dayanmasını istemiyorum ve eninde sonunda olacak. Neden olmasın diye düşünülmesini istiyorum?” dedi Hayek.

Marvel’s Eternals’ın şu anda 5 Kasım’da piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Marvel’s Eternals Fragmanı:

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap