1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Rick and Morty 5.Sezon Yeni Fragman Yayınlandı

Rick and Morty 5.Sezon Yeni Fragman Yayınlandı

Rick and Morty 5.Sezon Yeni Fragman Yayınlandı

Rick and Morty , Sezon 5’in yeni fragmanıyla şaşırttı! Rick and Morty hayranları, dizinin yeni sezonları arasında uzun süre beklemeye alıştı ve bu sefer hazırladıkları şey buydu. Şaşırtıcı bir şekilde, sadece Sezon 5’in yolda olduğu doğrulandı, aynı zamanda önümüzdeki ay Adult Swim’e büyük dönüşü olacak. Rick and Morty’nin beşinci sezonundaki büyük geri dönüşüne çok daha yakınlaşıyoruz ve yeni sezondan neler bekleyebileceğimize bir göz atıyoruz.

20 Haziran’daki Adult Swim dönüşünü kutlamak için Adult Swim serinin beşinci sezonunun üçüncü fragmanını yayınladı. Voltron , Marvel’s Namor ve Jessica gibi karakterlerin daha fazla katılımı gibi önceki fragmanlarda taklit edilen bazı parodilere yeni bakışlar görüyoruz . Aşağıdaki videoda tam olarak kontrol edebilirsiniz!

Rick ve Morty on bölüm için geri dönecekler ve bu konudaki en heyecan verici şey, Adult Swim’in burada tek seferde yayınlanacağını onaylaması . Sezonu dördüncü sezondaki gibi iki bölüme ayırmak yerine, bu yaz yeni bölümlerin tam bir listesini alıyoruz gibi görünüyor! Bu, Yetişkin Yüzme animasyon serisinden aldığımız tek yeni proje değil.

Geçenlerde Rick and Morty’nin The Vindicators’a odaklanan yeni bir dizi ile dallara ayrılacağı açıklandı . 8-10 bölümlük bir dizi planlanan çevrimiçi bir kısa film seti olarak piyasaya sürülen bu yeni bölünmenin şu anda bu yıl veya 2022’de bir çıkış yapması planlanıyor. Ancak şu anda daha fazla yeni Rick ve Morty için sabırsızlanıyorsanız , Adult Swim ayrıca yakın zamanda, bu evrene harika bir yeni dönüş getiren bir video oyunu kavgacıdan ilham alan bir animasyonu piyasaya sürdü.

Neyse ki, Rick and Morty Sezon 5’i 20 Haziran Pazar günü 23:00 EST’de Adult Swim’e çıkarken kendimiz için görmemiz çok uzun sürmeyecek .

Rick and Morty’nin beşinci sezonu için hazırlanan bu yeni fragman hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap