1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Resident Evil Village DLC Alıyor, RE: Verse Önümüzdeki Ay Çıkıyor

Resident Evil Village DLC Alıyor, RE: Verse Önümüzdeki Ay Çıkıyor

Resident Evil Village DLC Alıyor, RE: Verse Önümüzdeki Ay Çıkıyor

Capcom, Resident Evil Village hayranlarına son yıllarda sürekli olarak korkunç bir eğlence akışı sağladı , ancak lansmandan sonra RE oyunlarını desteklemek konusunda her zaman harika olmadılar. Resident Evil 2 için DLC oldukça sınırlıydı ve Resident Evil 3 hiç almadı, peki yeni çıkan Resident Evil Village’a ne olacak ? Neyse ki, Capcom E3 Vitrini sırasında RE Village yapımcısı Tsuyoshi Kanda, oyunun gerçekten de DLC’yi alacağını duyurdu, ancak üzerinde geliştirme “yeni başladı”, bu yüzden muhtemelen daha fazla bilgi için bir süre beklememiz gerekecek.

Bu arada, aslında Resident Evil Village ile birlikte çıkması planlanan hücre gölgeli çok oyunculu oyun olan Re:Verse , Temmuz ayında piyasaya sürülecek. Daha spesifik bir çıkış tarihi kilitli değildi, ama en azından çok fazla beklemeyeceğimizi biliyoruz. Oyun, RE Village’ı satın alan herkes için ücretsiz olacak.

Resident Evil Village için hala biletinizi ayırtmadınız mı? Tam incelememde oyunun çeşitliliğini ve çılgın korku set parçalarını bazı tutarsız anları telafi etmekten daha fazla bulduğum için kesinlikle buna başlamalısınız …

Resident Evil Village, Capcom’daki çılgın zihinlerden geçen görünüşte her korku türü ve fikri arasında vahşi, heyecan verici bir yolculuktur. Oyunun her yönü mükemmel değil, ancak yüksekleri çok yüksek ve sağlam çekirdek mekaniği ve mükemmel sunum, tüyler ürpertici patchwork’ü bir arada tutuyor. Resident Evil Village’da hayatta kalabilirsiniz, ancak kaçtıktan sonra düşünceleriniz orada uzun süre oyalanacak.

RE Village artık PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Stadia’da mevcut. RE Village’ın ne tür bir DLC alacağını umuyorsunuz? Capcom’un yaptığı her şeyde Lady Dimitrescu’nun büyük ölçüde yer alabileceğine dair gizli bir şüphem var.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap