1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Nintendo Switch Pro 4 Haziran’da 399 € karşılığında Yayınlanacak

Nintendo Switch Pro 4 Haziran’da 399 € karşılığında Yayınlanacak

Birkaç dakika önce, Fransız perakendeci Boulanger’ın web sitesinde bir Nintendo Switch Pro listesi ortaya çıktı. Listeye göre konsolun fiyatı 399 € olacak.


Yeni Switch donanımıyla ilgili listeler, muhtemelen Nintendo Switch Pro listeleri, çevrimiçi dolaşan söylentilere göre iki gün içinde yayınlanacak.

Geçmişte oldukça güvenilir olduğu kanıtlanmış olan CentroLeaks , büyük bir perakendecinin dahili sisteminden yeni bir donanım listesinin 4 Haziran’da CST gece yarısı civarında yayına gireceğini gösteren bir ekran görüntüsü aldığını ve doğruladığını açıkladı. Listenin konsolun ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra yayınlanması muhtemel olduğundan, Nintendo Switch Pro’nun söylendiği gibi 3 Haziran’da açıklanması giderek daha olası hale geliyor.

Nintendo Switch Pro’nun çok uzun bir süredir çalışmalarda olduğu söyleniyor. Geçen hafta, yeni bir rapor, yeni konsolun 2 USB 3.0 bağlantı noktası ve bir ethernet bağlantı noktası içeren biraz daha büyük bir yuva ile geleceğini gösteriyor. Yeni konsolun da 299 dolardan daha yüksek bir fiyatla satılacağı söyleniyor .

Muhtemelen 299$’lık orijinal konsoldan daha yüksek fiyatlı olacak yeni konsol, yayıncıların küresel etkinlikte tüm Switch oyunlarını sergilemelerine izin vermek için 12 Haziran’da başlayacak olan E3 konferansından önce duyurulabilir. çünkü planlar henüz halka açık değil. Standart Switch zamanla aşamalı olarak kullanımdan kaldırılarak 199 $ Switch Lite ile birlikte satılacak.

Nintendo Switch Pro henüz resmi olarak onaylanmadı. Daha fazlası gelir gelmez sizi konsolda güncel tutacağız, bu yüzden en son haberler için bizi izlemeye devam edin.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap