1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Netflix, başlayarak mobil cihazda ‘Bir Şey Oynat’ düğmesini test ediyor

Netflix, başlayarak mobil cihazda ‘Bir Şey Oynat’ düğmesini test ediyor

Nisan ayında Netflix , TV’lerde Bir Şey Oynat düğmesini tamamen kullanıma sundu ve izleyicilere karar verme sürecini tamamen atlamak için hızlı bir kısayol sağladı. Şimdi, söz verildiği gibi, özelliği tüm dünyada Android telefonlarda test etmekle başlayan mobil cihazlarda kullanıma sunulacak. Testin bir parçasıysanız, yukarıda gösterildiği gibi uygulamalarınızda hem çocuk hem de yetişkin profillerinde kullanılabilen düğmenin açıldığını göreceksiniz.

Netflix, başlayarak mobil cihazda ‘Bir Şey Oynat’ düğmesini test ediyor

Netflix öfkeli bir hızda içerik eklemeye devam ediyor, bu yüzden kaçırdığınız en azından makul bir şey bulmak mümkün. Ayrıca, her zamankinden daha fazla rekabet var, bu nedenle şirketin neden uygulamaları değiştirmek yerine kaydırmayı bırakıp oynatmaya basmanızı istediğini anlamak çok kolay.

Şimdi soru, özelliğin algoritmalarının sizi gizli bir cevhere mi yoksa bir şeye mi yönlendireceğidir, öyle ki zevkinize göre özelliği bir daha asla denemeyeceksiniz, ancak öğrenmenin tek bir yolu var.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap