1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. MechWarrior 5: Mercenaries artık Steam ve Epic Games’e Geldi
Trendlerdeki Yazı

MechWarrior 5: Mercenaries artık Steam ve Epic Games’e Geldi

MechWarrior 5: Mercenaries , Epic Games ve Microsoft mağazalarında bir buçuk yıllık münhasırlıktan sonra, bugün Steam ve GOG’a girdi ve düştü. PvE mekanik pilotluk nişancı oyunu, diğer gruplara makine ödünç veren bir paralı asker kıyafeti çalıştırıyor ve bazı rakip paralı askerleri havaya uçurmak için o büyük botlara atlıyor. Oyunun ilk büyük DLC’si olan Heroes Of The Inner Sphere da bugün piyasaya sürüldü.

MechWarrior 5: Mercenaries, bir makineye atlamanıza ve fütüristik bir savaş alanına hakim olmanıza izin verir (çevrimiçi eşli modda dört oyuncuya kadar). The Heroes Of The Inner Sphere genişlemesi daha fazla mekanik, silah, savaş bölgesi, görev ve görev ekliyor, bu yüzden bugün sıkışıp kalmanız gereken birçok # içerik var.
Onun içinde MechWarrior 5 inceleme , Sin oyunu daha “sim-y” hissediyordu nasıl hakkında birkaç şikayetleri vardı. Nihayetinde bu, dev bir robotta dolaşmanın keyfini çıkarmak için yeterli değildi.

“Mechwarrior 5: Mercenaries her dövüşte muhteşem görünüyor ve neredeyse aynı şekilde oynuyor. İsteksizce itiraf ediyorum, tüm eleştirileri tamamen susturacak kadar iyi bir his uyandırmıyor, ama çok iyi bir iş çıkarıyor” diye yazdı.

“İster gauss silahımla bir düşmanın robot kollarını keserken neşeyle kıkırdarken, ister karşı üssün tamamını lazerle vururken, ister benim altı katı büyüklüğünde bir ağır kütlenin etrafında halkalar koşarken, çok kötü zamanlar geçirdim. “

MechWarrior 5 şimdi Steam ve GOG’da 25 £ / 30 € / 30 $ fiyatla satılıyor . Hem Epic Games Store’da hem de Microsoft Store’da ve ayrıca Xbox One’da hala mevcuttur .

Bir lansman gönderisinde , geliştiriciler Piranha Games, MechWarrior 5’in çapraz platformlu kooperatife sahip olduğundan bahseder, böylece oyuna sahip oldukları platformdan bağımsız olarak tüm arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap