1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Leyla ile Mecnun’un Çekimleri Yakında Başlıyor

Leyla ile Mecnun’un Çekimleri Yakında Başlıyor

Bizzat oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan tarafından yapılan açıklamalara göre bir kez daha ekranlara gelecek Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri yakında başlıyor. Çekimlerin başlayacağı tarihin belli olduğunu söyledi fakat tam tarihi açıklamadı.
Geçtiğimiz ay ortaya çıkan iddialar, Dijital yayın platformu Exxen için Türk televizyon tarihinin en unutulmaz dizilerinden bir tanesi olan Leyla ile Mecnun’un haklarını satın aldığını, dizinin yeni bölümleriyle Exxen’de yayınlanacağını öne sürmüştü. Yeni gelen haberler ile beraber Leyla ile Mecnun’un yeni bölümleri “iddia” olmaktan çıktı.

Aslı Öymen’in “Benim İstanbul’um” adlı programına konuk olan orijinal Leyla ile Mecnun’un kadrosunda da yer alan usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, dizinin hayranlarını sevindiren açıklama yaptı. Öymen’in “Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, yoksa söylenti mi ?” sorusuna “Söylenti olmaktan çıktı artık. Bugün Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana” diyen Taylan, Leyla ile Mecnun’un gerçekten de yeni bölümleriyle gelmekte olduğunu söyledi.

Leyla ile Mecnun’un Çekimleri Yakında Başlıyor

Diziyle ilgili “oyuncu kadrosu” endişeleri hakkında da konuşan Taylan, dizinin Onur Ünlü’nün yönetmenliğinde ve Burak Aksak’ın senaristliğinde çekilecek olduğunu belirttikten sonra, “Aynı ekip bir araya gelmeseydi yapılmaması gerekli olan bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıramaz” biçiminde konuştu.

Leyla ile Mecnun dizisi neydi?


2011-2013 tarihleri arasında TRT 1’de 3 sezon boyunca yayımlanan Leyla ile Mecnun, son günlerde örneğine pek rastlamadığımız absürt komedi türünde bir diziydi. Final yapmaya fırsat kalmadan yayından kaldırılan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür, Osman Sonant, Melis Birkan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi birbirinden kıymetli isimler yer alıyordu.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap