İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. IO Interactive’in Yeni Oyunu Hitman 3 Satışa Çıktı

IO Interactive’in Yeni Oyunu Hitman 3 Satışa Çıktı

Hitman 3

IO Interactive tarafından geliştirilen ve bir efsane olan Hitman‘in son oyunu yayınlandı. Hikayeyi sona erdirecek olan Hitman 3, dünya genelindeki tüm oyunseverler tarafından hem bilgisayar hem de oyun konsolları için yayınlanmış durumda.
Hayranların büyük bir heyecanla beklediği o gün geldi. Yıllar önce hayatımıza giren bir efsane haline dönüşmüş olan Hitman serisinin üçüncü ve son oyunu, an itibarı erişilebilir oldu. Oyunu konsoldan almak istyenler dijital mağazalardan, PC’den oynamak isteyenlerin ise Epic Games üzerinden erişebildikleri oyun, uzunca bir bekleyişin ardından nihayet yayınlandı.

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 3, ilk defa geçtiğimiz haziran ayında, PlayStation 5 konferansında gösterilmişti. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için geliştirildi.

Ajan 47, Londra’dan Dubai’ye kadar gidecek


Hitman
3 de oyuncular, Londra’dan Dubai’ye kadar giden bir yolculuğa çıkıp, hedeflerini temizlemeye çalışacaklar. Oyunla birlikte oyunculara aksiyon dolu saatler ve herkesi içine çekecek bir hikaye sunulmuş olacak.
Oyunun fiyatı ne kadar?
Hitman hem PC hem de oyun konsolları için 2 sürüm olarak satışa çıkartıldı. PC sahipleri, oyunun standart versiyonuna 260 TL karşılığında sahip olacaklar. PlayStation 4 ve PlayStation 5’de oynamak isteyenler oyunu 499 TL karşılığında satın alabilecekler. Xbox Series X ve Series S sahipleri de tıpkı PC sahipleri gibi bu oyuna, 260 TL ödeme yaparak sahip olabilecekler.


PC sahipleri, oyunun ilk iki oyununu satın almak zorunda değiller


Serinin son oyununun önemli detaylarından bir tanesi, serinin önceki oyunları ile Hitman 3 arasında önemli bir bağ olması. Şirket, daha öncesinde yaptığı açıklamalarda PC oyuncularının, Hitman 3’ün önceki oyunlarındaki bölümlerinde geçecek olan sahneleri için serinin ilk iki oyununa sahip olunması gerekmediğini açıklamıştı. Burada kafa karıştıran bir durum vardı. Hitman 1 ve 2 hem Steam hem de Epic Games’te, Hitman 3 ise sadece Epic Games’te yayınlandı. Yani oyuncuların eski lokasyonlara nasıl ulaşacakları bilinmiyordu. Şirket, yaptığı son açıklamalarda eski oyunların satın alınmasına gerek olmadığına dair garanti verdi ancak bunun nasıl olacağı, şu an için bilinmiyor. Şuan için kafanızda bir soru işareti varsa oyunu almadan önce yapımcı firmadan bir açıklamayı beklemek en doğrusu olacaktır.

Oyunun çıkış fragmanı

Bizi Sosyal Medyadan da takip edin Instagram ve TwitterDiğer yazılar için tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap