İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film&Dizi
  3. Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?
Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

2021 yılının ilk gününde yayın hayatına başlayan ve ülkemizde “Yerli Netflix” olarak tanımlanan Exxen hakkında merak edilen birçok detay bulunuyor. Bunların başında  üyelik iptali yani hesap kapatma işleminin nasıl yapıldığı geliyor.

Abonelik ücretini fazla bulmaktan, içerikleri yetersiz bulmaya kadar herhangi bir sebepten dolayı üyeliğini iptal etmek isteyen okurlarımız için rehber hazırladık.

Exxen üyelik iptali /hesap kapatma

  1. İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın
  2. Sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayarak ve Profilim bölümüne geçiş yapın.
  3. Kişisel bilgilerinizin yer aldığı bu ekranın sağ alt kısmında yer alan “Profilimi Sil” bağlantısına tıklıyoruz.
  4. Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı karşınıza çıkacak.
  5. Evet seçeneğine tıkladıktan sonra üyelik iptal işlemini gerçekleştirmeniz olacaksınız.

Your profile has deleted” (profiliniz silinmiştir) uyarısı hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Geri giriş yapmaya çalıştığınız takdirde hesabınıza giriş yapamayacaksınız. Böylece Exxen aboneliğiniz de durdurulmuş olacaktır.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap