İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Exxen Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz İzlenebilecek
Trendlerdeki Yazı

Exxen Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz İzlenebilecek

Acun Ilıcalı, Exxen isimli dijital içerik platformunun bayram haftası boyunca bedava hale getirildiğini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, Exxen’i 12-13-14 ve 15 Mayıs tarihlerinde bütünüyle bedava  olarak kullanılacak.
Acun Ilıcalı’nın 2021’in başından itibaren hizmet vermekte olan Exxen, bayram haftasına özel olarak bedava hale getirildi. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamalara göre internet erişimi olan herkes, Exxen’i bayram haftası boyunca bedava  olarak kullanabilecek. Exxen’in bayram kampanyası, 12-13-14 ve 15 Mayıs günlerini kapsayacak.

Exxen’in bayram kampanyası, tüm içeriklere bedava  olarak erişilmesini sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, 2020 yılına damga vuran Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” isimli talk show programı ilk sırada olmak üzere platform için oluşturulan onlarca içeriğe bedava olarak ulaşabilecekler. Peki tüketiciler, Exxen’in bayram kampanyasına nasıl dahil olabilecekler?

Exxen’in hafta boyunca devam edecek kampanyasına dahil olmak için yapmanız gerekenler exxen

Exxen Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz İzlenebilecek
Exxen Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz İzlenebilecek

Eğer sizler de Exxen’in bayram haftası boyunca devam edecek olan bedava içerik kampanyasından yararlanmak isterseniz yapmanız gerekenler şunlar;

  • Öncelikle buradaki bağlantıyı kullanarak Exxen’in internet sitesine ulaşın.
  • Platformun ana sayfasında yer alan kampanya bölümünde, kutucuklarla belirtilmiş olan yerlere isim soy isim ve e-posta adres bilgilerinizi girin.
  • “Bayram Sürprizinden Yararlan” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada “BAYRAMDAEXXEN” kodunu kullanarak üyelik işleminizi tamamlayın.

İşte bu adımları takip ederek, Exxen’i hafta boyunca bedava olarak kullanabilirsiniz. Süreç sona erdikten sonra normal fiyatlandırma durumunun devam edeceğini belirtelim.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap