1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games Store Üzerinden Control Bugün Daha Sonra Ücretsiz Olacak

Epic Games Store Üzerinden Control Bugün Daha Sonra Ücretsiz Olacak

Remedy Games’in hit oyunu Control bugün ilerleyen saatlerde Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sunulacağı söyleniyor.

En azından – Alman fırsatlar sitesi Mydealz.de’ye inanılırsa , oyun ücretsiz olarak indirilecek ve bugün daha sonra başlayacak. Fırsatlar sitesi, geçmişte yaklaşan fırsatlar söz konusu olduğunda doğru olduğunu kanıtladı. Bir kez elde edildiğinde, oyun sizindir.

Control, Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri The Foundation DLC ve AWE DLC dahil olmak üzere çeşitli genişletmeler aldı. Oyunun Ultimate Edition’ı geçen yıl piyasaya sürüldü.

Tanıdık gerçekliğimizi tuhaf ve açıklanamaz olanla yan yana getiren benzersiz ve sürekli değişen bir dünyada geçen Control , Remedy’nin marka silah oyununu doğaüstü yeteneklerle birleştiren üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunudur.

New York’taki gizli bir ajans başka bir dünya tehdidi tarafından işgal edildikten sonra, oyuncular Control yeniden kazanmak için mücadele eden yeni Yönetmen Jesse Faden rolünü üstlenecekler . Tescilli Northlight motoru üzerine kurulu bu sandbox tarzı, oyun odaklı deneyim, oyuncuları Remedy’nin bilinen ve sevilen derin ve gizemli dünyalarında savaşırken doğaüstü yetenekler, değiştirilebilir teçhizatlar ve reaktif ortamların bir kombinasyonunda ustalaşmaya zorluyor.

Remedy Entertainment oyun direktörü Mikael Kasurinen, oyun piyasaya çıktığında “ Control , bir stüdyo olarak şimdiye kadarki en iddialı oyunumuz” dedi. “Bunun bir Remedy oyununun ne olduğunu yeniden tanımlayacağını daha önce söylemiştik; Hayranlarımıza daha önce yarattığımızdan daha fazla oyuncu odaklı bir deneyim sunarken, aynı zamanda bildiğimiz çekici dünyaları da koruyoruz. Remedy’deki herkes bugün oyunculara sunduklarımızdan gurur duyuyor ve lansmandan sonra da geliştirdiklerimizi genişletmeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap