1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Dying Light 2 Çıkış Tarihini ve Yeni Açık Dünya Oynanışını Açıkladı
Trendlerdeki Yazı

Dying Light 2 Çıkış Tarihini ve Yeni Açık Dünya Oynanışını Açıkladı

Techland, Dying Light 2 için resmi çıkış tarihini açıklandı ve savaşı, düşmanları ve daha fazlasını vurgulayan yedi dakikalık yoğun görüntüleri gösteriyor.

Techland’ın Salı günkü tanıtımını takiben, Dying Light 2 bugün erken saatlerde uzun bir vitrin düzenleyerek oyunun dünyası, karakterleri ve anlatısı hakkında tonlarca yeni ayrıntıyı açığa çıkardı. Bununla birlikte, vitrinin en önemli parçası yeni bir oyun fragmanı ve bir çıkış tarihinin duyurulmasıydı; devam filmi resmi olarak 7 Aralık’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıkacak.

Ayrıca makyaj çarpıcı ortamlarda tekrar göz sunarken yeni görüntüleri gelince, o, muharebe, düşman tipleri, hizipler, seçimler ve Techland önceden kadar inşa netice serbest bırakılmasına ilişkin olarak tartışılan olduğu diğer yönleri bol gösterdi Dying Işık 2 ‘nin merkezi ayarı. Klibin tamamı sekiz dakikanın biraz altında sürüyor ve oyuna geniş bir bakış sağlayarak onu en önemli yönlerine ayırıyor.
Bunlardan ilki, oyunun hikayesi, ana karakter Aiden Caldwell’i ve oyunun anlatısı boyunca kişisel mücadelesini tanıtan fragman . Caldwell’in “geçmişinden karışık bir gizemi çözmeye” çalıştığını, onun The City’ye cevaplar aramak için geldiğini ve kana susamış ölümsüz sakinleri ve savaşan gruplarla tanıştığını görerek ortaya çıkıyor. Militarist, kanun ve düzen odaklı Barış Muhafızları , Renegades olarak bilinen bir grup eski mahkum ve bir grup eski mahkum dahil olmak üzere, bu çeşitli gruplarla tanışmak ve ittifak yapmak oyunun büyük bir parçası olacak. Nightrunners.

Dying Light 2 Trailer


Oyuncular, şehrin kaderini ve görünümünü belirleyen bağlılıklarıyla bu gruplara yardımcı olabilir veya onlardan düşman olabilirler. Ayrıca haydutlar, haydutlar ve haydutlar gibi daha az arkadaş canlısı gruplarla da uğraşmaları gerekecek. Fragman, oyuncular bu insan düşmanlarla sert vuruşlar, keskin olmayan silahlar, çevik el ele dövüşler veya çevik bıçaklarla başa çıkabileceklerinden , oyunun parkurla aşılanmış savaşının Dying Light 2’nin büyük bir parçası olmaya devam edeceğini açıkça ortaya koyuyor. Bu, uzuvları kesebilir veya rakipleri çatılardan uçmaya gönderebilir. Görünüşe göre gizlilik de başlığı etkileyecek gibi görünüyor, bir bölüm Aiden’ın bir binaya tırmandığını ve ölümüne habersiz bir haydut attığını gösteriyor.

Oyuncular ayrıca zombilerle uğraşmak zorunda kalacak. Son oyunun hayranlarının hiç şüphesiz bileceği gibi, gece ölümsüzlerin en tehlikeli oldukları zamandır, fragman güneş battığında yeni, evrimleşmiş zombi türlerinin ortaya çıkacağını söyler . Ancak, görünen o ki oyuncular, enfekte olanların yuvalarını terk etmesiyle ve oyuncuların kaynaklar ve yükseltmeler için alanları keşfetmelerine izin vererek devam filminde bunu kendi avantajları için daha iyi kullanabilecekler. Ayrıca, gece çöktüğünde genellikle ölümsüzlerden saklanan insan düşmanlarını savuşturmak için de kullanabilirler. Devam oyunu, ilk oyunun fikirleri üzerine ilginç bir genişleme ve bu yıl için planlanan daha büyük oyunlardan birini şekillendiriyor.Dying Light 2

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap