İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Gündem
 3. Dark’ın 3. Sezonu Netflix’te Yayınlandı

Dark’ın 3. Sezonu Netflix’te Yayınlandı

2

DARK KONUSU NEDİR?

Almanya’nın Winden kasabasının çocuklarının ortadan kaybolmaya başlamasıyla bölgede yaşayan dört ailenin kopuk ilişkileri, çifte yaşamları ve karanlık geçmişleri gün yüzüne çıkmış ve üç nesli kapsayan bir gizem gözler önüne serilmiştir.

Ana karakterler arasında babasının intiharını atlatmaya çalışan genç Jonas Kahnwald, erkek kardeşi 33 yıl önce ortadan kaybolan polis memuru Ulrich Nielsen ve emniyet amiri Charlotte Doppler yer almaktadır.

2019’da başlayan hikâye, dizideki ana ailelerden belirli kişilerin nüfuz sahibi Tiedemann ailesinin bölgede işlettiği nükleer enerji santralinin altından geçen mağara sisteminde bulunan bir solucan deliğinin varlığından yavaşça haberdar olmasıyla dizinin hikâyesi zamanda yolculuk ile kısa sürede 1986 ve 1953’ten de olaylar içermeye başlar.

2017 yılında Netflix’te yayın hayatına başlayan Dark dizisinin 3.Sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yayınlanan her bölümüyle izleyenlerinin kafasını karıştıran Dark 3.sezonuyla birlikte izleyicilerinin karşısına çıktı.

Netflix’te yayınlanan 3. sezon, hayranları yine maceradan maceraya sürükleyen, gerilim dolu anlar yaşatan ve tabii ki kafa karıştıran 8 bölüme ev sahipliği yapıyor. Diğer sezonlara nazaran Bu sezon her bölümü neredeyse 60 dakika üzerinde olan bölümler izleyenlerin nefesini kesecek.

Dark’ın final sezonunda neler olacak?

Dark’ın 3. sezonu Zaman ve mekan kavramlarının çok daha ötesine giderek sınırları zorlayan bir sona doğru giden Dark’ın 3. sezonu Jonas, 2019’da mağaradan çıktığında tuhaf ancak tanıdık bir kasabayla karşılaşır:  Winden Kasabası.

Jonas, bu farklı Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini anlamaya çalışırken diğer dünyada kalanlarsa artık sadece zamanı değil, mekânı da büken döngüyü bozmanın karanlık yollarını aramaktadır. Karanlık ve aydınlık iki dünya, tüm bunların merkezinde ise trajik ve destansı bir aşk hikâyesi yeni sezonda izleyicileri bekliyor.

Dark’ın 3.sezonunda hangi Bölümler var?

 • 1. Bölüm – Dejavu
 • 2. Bölüm – Sağ Kalanlar
 • 3. Bölüm – Adem ile Havva
 • 4. Bölüm – Köken
 • 5. Bölüm – Yaşam ve Ölüm
 • 6. Bölüm – Işık ve Gölge
 • 7. Bölüm – Zamanlar Arasında
 • 8. Bölüm – Cennet

Dark’ın 3.sezonuna sosyal medyadan gelen tepkiler

Diğer makalelerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum Yap