1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Cyberpunk 2077, Yeni Oyun Yönetimi ile Genişletmeler ve Düzeltmeler Aldı
Trendlerdeki Yazı

Cyberpunk 2077, Yeni Oyun Yönetimi ile Genişletmeler ve Düzeltmeler Aldı

Cyberpunk 2077 , ilk çıktığında inanılmaz derecede zorlu bir başlangıç yaptı ve o zamandan beri CD Projekt Red, oyunun başına bela olan tüm teknik sorunları düzeltmek için sağlam bir çaba sarf ediyor. Neredeyse bitmemiş bir durumda piyasaya sürülmesine rağmen, birçok oyuncu hala Cyberpunk 2077’nin sonunda düzeltileceğiniumuyor. Görünüşe göre, CD Projekt Red şimdi ileriye dönük yeni bir oyun direktörü atadı.

Büyük bütçeli, AAA oyunların oyun yönetmenleri arasında geçiş yapması nadir değildir. Halo Infinite , geliştirme projesinin tamamı boyunca birden fazla farklı yönetmene sahipti, ancak Cyberpunk 2077 , oyunun tüm gelişimi boyunca yalnızca bir yönetmenin değiştirildiği düşünüldüğünde, bu açıdan biraz farklı. Bununla birlikte, DLC genişletmeleri ve sürekli oyun yamaları açısından, Cyberpunk 2077 artık her şeyi denetleyen yeni bir yönetmene sahip.
GamesIndustry.biz’e göre CD Projekt Red , Gabriel Amatangelo’yu Cyberpunk 2077’nin yeni oyun yönetmeni olarak atadı ve eski görev direktörü Mateusz Tomaszkiewicz pozisyondan istifa edip stüdyodan ayrıldı. Bu, bazı hayranlar için bir haber olarak görünse de, bu aslında Cyberpunk 2077’yi daha olumlu bir yönde ilerletmeye yardımcı olabilir .

Cyberpunk 2077, Yeni Oyun Yönetimi ile Genişletmeler ve Düzeltmeler Aldı
Cyberpunk 2077, Yeni Oyun Yönetimi ile Genişletmeler ve Düzeltmeler Aldı

Geçmişte Gabriel Amatangelo, Dragon Age: Inquisition ve Star Wars: The Old Republic gibi önceki oyunlar için sayısız oyun genişletmesi üzerinde çalıştı . Cyberpunk 2077’nin sorunlarının çoğunun hataların düzeltilmesini içerdiği ve DLC genişletmelerinin öncelikle oyun için bir sonraki adım olduğu göz önüne alındığında, Amatangelo gibi büyük ölçüde oyun genişletmeleri üzerinde çalışma deneyimi olan bir yönetmene sahip olmaktan fayda sağlayabilir.
Her halükarda, Cyberpunk 2077’nin tüm platformlarda oynanabilir olarak kabul edilebilmesi için daha uzun bir yolu var. Şu an itibariyle Cyberpunk 2077 , oyun için başlatılan tüm içerik güncellemeleri ve düzeltmelere rağmen PS4’te hala tutarlı bir şekilde çöküyor . Oyun topluluğunun bazı üyeleri, oyunu yamalamak için yapılan tüm çalışmalara rağmen, oyunun asla herkesin beklediği yüksekliğe ulaşmayacağını düşünüyor.

Yine de, yeni bir oyun yönetmeninin herhangi bir fark yaratıp yaratmadığını görmek ilginç olacak. Şimdiye kadar, Cyberpunk 2077’nin güncelleme yol haritası , oyuncuların oyun güncellemeleri için gelecekteki herhangi bir DLC’yi ne zaman görmeyi bekleyebilecekleri açısından oldukça belirsiz. Bu noktada, CD Projekt Red’in reaktif kalması ve oyuncuları stüdyonun planladıkları açısından döngüde tutması önemli. Sonuçta, The Witcher 3 benzer şekilde hatalı bir durumda piyasaya sürüldü ve stüdyo bunu zamanında düzeltmeyi başardı.

Bu yazımız sona erdi Diğer içeriklerimiz için BURAYI tıklayabilirsiniz Bizi instagram ve Twitter dan da takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yorum Yap