1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. The Order

The Order

4

The Order, ilk olarak 7 Mart 2019’da yayınlanan Netflix dizisidir. Dram, korku ve fantastik kategorisinde yer alan dizi, 2.sezonu ile Netflix’te yerini aldı. Yönemenliğini Shelley Eriksen ve Dennis Heaton’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Dennis Heaton tarafından kaleme alındı. 10 bölümden oluşan ilk sezonun ardından dizinin 2.sezonu da 10 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin bölüm süreleri 42 ile 51 dakika arasında değişiyor. Başrollerinde Jake Marley, Kayla Heller, Sarah Grey gibi isimler yer alıyor. ABD yapımı dizinin İMDb puanı ise 13 bini aşkın izleyici tarafından yapılan değerlendirmede 6,9’luk puana sahip oldu.

The Order konusu

Annesinin ölümünün intikamını almak isteyen bir üniversite öğrencisi, gizli bir topluluğa katılır ve kendini kurt adamlar ile kara büyü yapanlar arasındaki savaşta bulur. Jack, Belgrave Üniversitesinde gizem ve büyü dolu gizli bir topluluğa katılma yemini eder. Kısa süre sonra bir dizi tuhaf cinayet, kampüste tedirginliğe yol açar. Belgrave Üniversitesinde kurt adamlar ve büyücüler arasındaki gerilim kırılma noktasına ulaşır. Ta ki daha büyük bir kötülük onların varlığını tehdit edene kadar.

Sihir ve canavarlarla dolu gizli bir evren olan The Order’a giriş yapan Jack Morton adlı bir gencin kendini ve içinde yatan canavarları keşfetme yolculuğunu işliyor. Jack derinlere daldıkça kendi ailesine dair karanlık sırları keşfederken kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa da dahil olur.

The Order oyuncuları

Jake Manley – Jack Morton
Kayla Heller – Selena Durov
Sarah Grey – Alyssa Drake
Adam DiMarco – Randall Carpio
Katharine Isabelle – Vera Stone
Louriza Tronco – Gabrielle Dupres

Başarılı bir dizi izlemenizi öneririm.

Diğer makalem için TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir